Producenci
Thomson 55QG4S14 Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Nazwa koloru | Dunkelgrau |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 76 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 745 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 290 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 78 mm |
| Waga (bez podstawy) | 12,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1226 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 712 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 WEBM HEVC MPG AVI 3GP MKV MP4 FLV |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG PNG BMP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC WAV MP3 FLAC |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1325 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 825 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround Dźwięk Dolby Dolby Atmos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S DVB-T DVB-S2 DVB-C |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Tryby inteligentne | Dolby Vision |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje wideo | Apple TV Disney+ YouTube Netflix Amazon Prime Video |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące