Producenci
Thomson Streaming Box Plus 270W Biały 4K Ultra HD 32 GB Wi-Fi LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Architektura procesora | Cortex-A55 |
| Producent procesora | ARM |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali G31-MP2 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 3 GB |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 154 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 296 g |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Wydajność | |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1080i 720p 480i 1080p 576p |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kolor produktu | Biały |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Atmos Dolby Digital Plus |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba baterii do zdalnego sterowania | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Typ baterii pilota | AAA |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Aplikacje wideo | YouTube Apple TV Disney+ Netflix Amazon Prime Video |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Wersja systemu operacyjnego | 12 |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Typ nośników pamięci | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
Gwarancja 24 miesiące