Producenci
Thronmax M2 MDRILL One - mikrofon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zużycie energii | 150 mA |
| Napięcie | 5 V |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ mocowania | Stół |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 732 g |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 698 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518100090 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 11,6 kg |
| Mikrofon | |
| Przepływność | 16 bit |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon stołowy |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące