Producenci
Thrustmaster 2960822 akcesorium do sterowania w grach Koło wyścigowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Drewno, Szary |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Koło wyścigowe |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 3,9 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,55 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 108 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 455 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 560 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Produktów na palecie | 18 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 465 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 13,4 kg |
Gwarancja 24 miesiące