Producenci
Thrustmaster 4060306 kontroler gier Czarny, Srebrny USB Hamulec ręczny PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X Xbox Series X Xbox One Xbox Series S Xbox One S PC PlayStation 5 PlayStation 4 |
| Rodzaj urządzenia | Hamulec ręczny |
Gwarancja 24 miesiące