Producenci
Thrustmaster T.Flight Hotas X Czarny Flight Sim PC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 2,65 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Szerokość produktu | 264 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Szerokość opakowania | 242 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,89 kg |
| Głębokość opakowania | 264 mm |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 750 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 550 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 290 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 12,9 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Liczba przycisków | 12 |
| Rodzaj urządzenia | Flight Sim |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
Gwarancja 24 miesiące