Producenci
Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition Czarny, Szary USB Fightstick PC, Xbox, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia 2 | 13 cm |
| Głębokość urządzenia 2 | 19,5 cm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość urządzenia 2 | 15 cm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga urządzenia 2 | 600 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,82 kg |
| Głębokość opakowania | 468 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie klamry | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Urządzenie wejściowe | |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X Xbox One S PC Xbox One X Xbox Xbox One Xbox Series S |
| Rodzaj urządzenia | Fightstick |
Gwarancja 24 miesiące