Producenci
Tłuczek do ziemniaków GEFU TIMBRA G-13250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Plastik Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Szerokość produktu | 74 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące