Producenci
Tłuczek do ziemniaków PRIMELINE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Długość produktu | 288 mm |
| Szerokość produktu | 99 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy