Producenci
Toner Activejet ATH-05AN (zamiennik HP 05A CE505A, Canon CRG-719; Premium; 2300 stron; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Model | Zamiennik |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kod OEM | HP 05A CE505A, Canon CRG-719 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP 05A |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Wersja | Premium |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |