Producenci
Toner Brother niebieski TN243C=TN-243C, 1000 str.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Model | Oryginalny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 384 mm |
| Głębokość produktu | 158 mm |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Waga produktu | 428 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 790 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 16,8 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 54 szt. |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 164,3 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy