Producenci
Toner KYOCERA TK-5220C 1T02R9CNL1 Cyjan
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1200 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące