Producenci
Toner Kyocera 1T02LZ0NL0 (oryginał ; 7200 stron; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7200 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać z dala od zasięgu dzieci. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 24 miesiące