Producenci
Toner Kyocera TK-1170 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7200 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące