Producenci
Toner OKI black | 3500str | B410/B430/B440/MB460/470/480
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752) | 3500 stron(y) |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Głębokość opakowania | 47 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 46 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy