Producenci
Toner Xerox 106R01373, black, 3500s, Xerox Phaser 3250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 289,559 x 360,679 x 111,759 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,59 kg |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Długość | 36,1 cm |
| Waga przesyłki | 1,59 kg (3.5 funtów) |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor | Nie |
| Kasetka pojemności | 3,500 ark. |
| Wysokość pudełka (imperialna) | 11,2 cm (4.4") |
| Głębokość pudełka (imperialna) | 36,1 cm (14.2") |
| Szerokość pudełka (imperialna) | 29 cm (11.4") |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania. Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy