Producenci
Toner Xerox 106R02782 (oryginał ; 6000 stron; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 342 mm |
| Waga produktu | 1,43 kg |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 336 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać pyłu z tonera. |
Gwarancja 24 miesiące