Producenci
Toner Xerox 106R03048 (oryginał ; 3 000 stron; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 33,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 33 mm |
| Wysokość opakowania | 10,8 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |