Producenci
Toner do Xerox C7000 (106R03757) wydajność 10,7k
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kod OEM | 106R03757 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10700 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 89,9 mm |
| Wysokość opakowania | 101,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 489,8 g |
| Głębokość opakowania | 457,2 mm |
| Dane logistyczne | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące