Producenci
Toner do Xerox VersaLink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Wałek |
| Kompatybilność urządzenia | Wielofunkcyjny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 662 g |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dane logistyczne | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
Gwarancja 24 miesiące