Producenci
Topeak TBP-TL1B Rama Torba rowerowa 0,75 l Nylon, Polietylen Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Model | Torba rowerowa |
| Materiały | Nylon, Polietylen |
| Pojemność | 0,75 l |
| Pasek na ramię | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Rama |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 169 g |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
Gwarancja 24 miesiące