Producenci
Toporek Gerber Gator i piła Combo II
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gumowy uchwyt | Tak |
| Materiał uchwytu | Nylon |
| Rodzaj topora | Topór (survival) |
| Liczba toporów | 1 szt. |
| Typ produktu | Zestaw siekiery |
| Uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość łopatek | 6,8 cm |
| Długość produktu | 396 mm |
| Waga produktu | 737 g |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka ochronna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące