Producenci
Torba Dicota Eco Multi BASE 15-17.3" D30447-RPET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna Kieszeń przednia |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszeń tylna | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 660 g |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 420 x 65 x 310 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące