Producenci
Torba Dicota Top Traveller Eco CORE 13-14.1" czarna D32033-RPET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 30 lat(a) |
| Cechy | |
| Materiały | Poliester |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Ilość przednich kieszeniach | 2 |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty Kieszeń na długopis Kieszeń Airtag Kieszeń na telefon komórkowy |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Wymiary komory na notebooka | 350 x 245 x 30 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy