Producenci
Torba Dicota Top Traveller Eco CORE 15-17.3" czarna D32035-RPET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 30 lat(a) |
| Cechy | |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy Kieszeń Airtag Kieszeń na dokumenty Kieszeń na długopis |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Ilość przednich kieszeniach | 2 |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiały | Poliester |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary komory na notebooka | 420 x 300 x 40 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy