Producenci
Torba Targus Avila
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość | 1 |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamknięcie magnetyczne, Zamek błyskawiczny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Typ obudowy | Torba damska |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Objętość | 13 l |
Gwarancja 24 miesiące