Producenci
Torba Targus Avila
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Typ obudowy | Plecak |
| Przegródka na słuchawki | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Objętość | 15 l |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Wysokość produktu | 465 mm |
Gwarancja 24 miesiące