Producenci
Torba Targus Avila
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zamknięcie magnetyczne, Zamek błyskawiczny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Zamykane | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ obudowy | Plecak |
| Ilość | 1 |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Objętość | 12,5 l |
| Wysokość produktu | 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące