Producenci
Torba monterska
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Kolor produktu | Szary Pomarańczowy |
| Wyjmowana przegródka | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Ilość kieszeni wewnętrznych | 17 |
| Typ zamka | Zamek błyskawiczny |
| Typ produktu | Przybornik |
| Materiały | Poliester |
| Uchwyty na wkrętaki | Tak |
| Uchwyty na klucze płaskooczkowe | Tak |
| Przeznaczenie | Prace monterskie |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Uchwyty na szcypce i inne narzędzia | Tak |
| Ilość kieszeni zewnętrznych | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Długość produktu | 435 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące