Producenci
Torba na laptop Samsonite Mysight 14,1" Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty Kieszeń na długopis Kieszeń na tablet Kieszeń na telefon komórkowy |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Ilość | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 8,5 l |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy