Producenci
Torba na laptopa Samsonite Network 4 14,1" Charcoal Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Opis materiału (nazwa,%) | 100% R-PET Polyester |
| Cechy | |
| Maksymalny rozmiar ekranu laptopa | 35,81 cm (14.1") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Materiały | Poliester, Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 11 l |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Wysokość produktu | 285 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące