Producenci
Torba na laptopa Samsonite Network 4 14,1" Space Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Materiały | Poliester, Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Ilość przednich kieszeniach | 2 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Maksymalny rozmiar ekranu laptopa | 35,81 cm (14.1") |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Wysokość produktu | 425 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Objętość | 15,5 l |
| Szerokość produktu | 425 mm |