Producenci
Torba na laptopa UGO Katla BH100 UTL-1418 (15,6"; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Ilość komór | 1 |
| Zamki szyfrowe | Nie |
| Materiały | Poliester |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt(y) | Tak |