Producenci
Torba notebook Natec Oryx Black 17,3"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Materiały | Nylon |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Ilość | 1 |
| Zamki szyfrowe | Nie |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt(y) | Tak |