Producenci
Torba podróżna GREGORY Alpaca 60 Fir Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa Kieszeń na zamek |
| Nazwa koloru | Fir Green |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Materiały | EVA, Pianka Poliester |
| Ilość uchwytów | 4 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Aktywność | Wędrówki, Długa wycieczka, Krótka wycieczka |
| Wyposażenie torby | Szerokie otwarcie ułatwiające dostęp do dużej głównej komory i pozostałych kieszeni Rączki do przenoszenia torby w poziomie Przegródki z siatki ułatwiające rozłożenie bagażu Główna kieszeń z uchwytami na akcesoria lub narzędzia Wzmacniany uchwyt do przenoszenia Możliwość zwiększenia pojemności za pomocą zamka błyskawicznego Regulowane szelki z możliwością ukrycia Panel organizacyjny Wewnętrzne kieszonki na dodatki |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja | Nie |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ produktu | Torba / Plecak |
| Wodoodporny | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 60 l |
| Wysokość produktu | 699 mm |
| Szerokość produktu | 381 mm |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące