Producenci
Torba podróżna Gregory Alpaca 40 - obsidian black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiały | Poliester EVA, Pianka |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Aktywność | Wędrówki, Długa wycieczka, Krótka wycieczka |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Wyposażenie torby | Rączki do przenoszenia torby w poziomie Przegródki z siatki ułatwiające rozłożenie bagażu Panel organizacyjny Regulowane szelki z możliwością ukrycia Główna kieszeń z uchwytami na akcesoria lub narzędzia Wzmacniany uchwyt do przenoszenia Szerokie otwarcie ułatwiające dostęp do dużej głównej komory i pozostałych kieszeni Możliwość zwiększenia pojemności za pomocą zamka błyskawicznego Wewnętrzne kieszonki na dodatki |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Nazwa koloru | Obsidian Black |
| Ilość uchwytów | 4 |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa Kieszeń na zamek |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Torba / Plecak |
| Wodoodporny | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wentylacja | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 286 mm |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Wysokość produktu | 578 mm |
| Pojemność | 40 l |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące