Producenci
Torba podróżna Gregory Alpaca 60 Duffle Bag, slate blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Aktywność | Wędrówki, Długa wycieczka, Krótka wycieczka |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa Kieszeń na zamek |
| Wyposażenie torby | Przegródki z siatki ułatwiające rozłożenie bagażu Panel organizacyjny Główna kieszeń z uchwytami na akcesoria lub narzędzia Wzmacniany uchwyt do przenoszenia Możliwość zwiększenia pojemności za pomocą zamka błyskawicznego Szerokie otwarcie ułatwiające dostęp do dużej głównej komory i pozostałych kieszeni Regulowane szelki z możliwością ukrycia Rączki do przenoszenia torby w poziomie Wewnętrzne kieszonki na dodatki |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Materiały | EVA, Pianka Poliester |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Ilość uchwytów | 4 |
| Konstrukcja | |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wodoodporny | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wentylacja | Nie |
| Typ produktu | Torba / Plecak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Pojemność | 60 l |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące