Producenci
Torba podróżna Gregory Alpaca 60L, mesa brown
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester TPU |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Objętość | 60 l |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Pasek kompresyjny | Tak |
| Rozmiar produktu | Średni |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa, Kieszeń |
| Wodoodporny | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Podróżniczy |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Przegródka na dowód osobisty | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Wyściełany pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| Głębokość produktu | 720 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące