Producenci
Torba rowerowa Rockbros 30120064001 wodoodporna na ramę z pokrowcem na telefon - czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Wodoodporność | Tak |
| Sposób montażu | Na ramę |
| Materiały | Poliester |
| Model | Torba rowerowa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Długość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Pojemność torby | 1,7 l |
| Waga produktu | 260 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzać regularnie stan mocowań. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. |
Gwarancja 24 miesiące