Producenci
Torba rowerowa TOPEAK LOADER MIDLOADER (pod ramę 4.5 Litra)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obciążenie 1 | 6,5 kg |
| Typ mocowania | Na rzep |
| Wodoodporność | Tak |
| Materiały | Polietylen, Nylon |
| Kolor produktu | Zielony |
| Model | Torba rowerowa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Objętość | 4,5 l |
| Waga produktu | 195 g |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Sprawdzać regularnie stan mocowań. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. |
Gwarancja 24 miesiące