Producenci
Torba rowerowa Topeak BackLoader Siodełko 6 l Nylon, Polietylen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 6 l |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Materiały | Nylon, Polietylen |
| Typ mocowania | Siodełko |
| Model | Torba rowerowa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 445 g |
Gwarancja 24 miesiące