Producenci
Torba rowerowa Topeak BackLoader X, 10 L, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Wodoodporność | Tak |
| Pojemność | 10 l |
| Model | Torba rowerowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Polietylen, Nylon Polimer |
| Typ mocowania | Na rzep |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 561 g |
| Szerokość produktu | 460 mm |
Gwarancja 24 miesiące