Producenci
Torba rowerowa podsiodłowa TOPEAK BACKLOADER black (15 litrów)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wodoodporność | Tak |
| Obciążenie 1 | 5 kg |
| Typ mocowania | Na rzep |
| Materiały | Polietylen, Nylon |
| Model | Torba rowerowa |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Objętość | 15 l |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 565 g |
Gwarancja 24 miesiące