Producenci
Toshiba MWP-MG20P (WH) kuchenka mikrofalowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Pojemność | 20 l |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 259 mm |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Timer | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
Gwarancja 24 miesiące