Producenci
Toster BOSCH TAT 3A111
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Wysokość opakowania | 223 mm |
| Szerokość opakowania | 203 mm |
| Głębokość opakowania | 343 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące