Producenci
Toster BOSCH TAT 6A513
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Długość przewodu | 0,1 m |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 206 mm |
| Głębokość opakowania | 342 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące