Producenci
Toster BOSCH TAT 7407
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość gniazd | 2 |
| Zmienna szerokość slotu | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom, obrotowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Plastik |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 80 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 20 szt. |