Producenci
Toster BOSCH TAT2M121
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Typ kontroli | Poziom, obrotowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 950 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 253 mm |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące