Producenci
Toster BRAUN HT1010GR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Kolor produktu | Biały Zielony |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Ilość gniazd | 2 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 268 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Wymiary otworu (dł.*szer.*wys.) | 132 x 35 x 119 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 216 mm |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 312 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy