Producenci
Toster Black+Decker BXTO900E (900W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Stalowy |
| Rodzaj sterowania | Przyciski Suwakowe Pokrętło |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Typ produktu | Toster |
| Miejsce do nawinięcia przewodu ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Napięcie | 240 V |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,86 kg |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące